medyumsadi.com Papaz Büyüsü 0532 066 39 09

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü yapılış amacına göre esasında 2 çeşittir. Hem papaz büyüsünü kara büyü olarak, hem de ak büyü olarak düşünülebilir. Kara büyü şeklindeki papaz büyüsü, insanların evine, hanesine, mutluluk ve huzurunu helak etmek için yapılan papaz büyüsüdür. Ak büyü şeklinde ki papaz büyüsü de kişinin çiftine büyük bir şevkle bağlanması, bu bağlılık doğrultusunda kim bilir bozulma aşamasında olan bir yuvanın devamlılığı için de düşünebiliriz.

Papaz büyüsü en sıklıkla kullanılan çeşidi papaz aşk büyüsüdür aslında. Genelde evli çiftler arasındaki sevgi noksanlığından oluşan sorunları gidermek amacıyla başvurulan bir büyüdür. Papaz büyüsüne ki en çok karıştırılan konu da; papaz büyüsünü papazların yapmak zorunda olduğu bir büyü gibi düşünülür. Ama bu algı tamamen yanlıştır.

İşinde uzman her medyum hoca papaz büyüsünü yapabildiği gibi, papaz büyüsünü bozabilir de. İşinin ehli her işi yapabilir. Sadece bu konuda dikkat edilmesi gereken hususların çok iyi yönetilebilmesi gerekir. Bunu da söylediğimiz gibi işinde ehli Medyum Sadi hoca bu işi çözebilir.