Vefk

Vefk

Vefk

Dini terminolojide vefk tesirli dua anlamına gelmektedir. Vefk , ruhsal alemden kaynaklanan herhangi bir sorunun düzeltilmesi için veya herhangi bir menfaatin sağlanabilmesi için gerekli olan manyetik rezonansın herhangi bir noktaya iletilmesini mümkün kılan ve gökyüzünün herhangi bir katında tünel açmaya yarayan metafiziksel bir uygulamadır. Belirli bir amacı hedef olarak seçip ve o amacı elde etmek için yapılan vefk kurallara göre uygun bir şekilde yazılması gerekmektedir. Ve bu tabloda hizmetlilerin isimleri bulunmaktadır. Bu hizmetliler edilen dualar ve edilen yeminler aracılığı ile Allah’ın izniyle görevlendirilir ve etkili bir şekilde iletilir.

Vefk tablosu bir dikdörtgen içinde yukarıdan aşağı birbirlerini dik kestiğinde meydana gelen karelere , belirli süre ve belirli koşullarda , belirli kurallar ve rakamlar , ve bu rakamların değerinde harfler , kelimeler yada rakamların , harflerin veya kelimelerin beraber yazıldığı bir tablodur. Vefkler bulunduğu tabloda bulunan kare sayılarına yada özelliklerine göre isim alır. Toprak , su hava ve ateş vefki , bağlı bulunduğu gezegenlere göre güneş ve ay vefki gibi isimleri olabilir. Bunların dışında birçok farklı vefk isimleri vardır.

Vefkin yapılış kurallarını çok iyi bilmek gerekmektedir. Sadece vefki bilmek değil bunun yanı sıra burçlar ve özelliklerini, uğurlu günleri ve geceleri , sayıları , birbirlerine olan dostlukları ve düşmanlıkları , gezegenlerin birbirleriyle olan ilişkilerini , yıldız saatlerini , vakfın derecelerini ve hizmetlilerin isimlerini ve daha bir çok ayrıntıyı bilmek gerekmektedir. Vekfin büyü ile hiçbir ilgisi yoktur. Vefk tamamen Rahmani olarak yapılmaktadır. Vefk konusu bir ilimdir ve başarıya ulaşma ihtimali yüksektir.

Medyum Sadi ile siz de dilediğiniz vefki yaptırabilirsiniz. Sitede yer alan numaralardan Medyum Sadi’ye ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MEDYUMLAR başlıklı makalemizde istanbul medyumları, medyum çeşitleri ve medyum olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website