TILSIM NEDİR

TILSIM NEDİR

TILSIM NEDİR ?

TILSIM NEDİR ?

TILSIM NEDİR ?

Tılsım nedir ? Öncelikli olarak genel tanımını yaparak sonra ayrıntılarına gireceğiz. Tılsım , doğaüstü güçleri olduğuna , içinde birtakım sırlar bulunduğuna inanılan şeydir.

Tılsımın bir çeşit sihir olduğu ve bu sihirde doğa ve ruhiyatın eski zamanlarda keşfedilmiş birbiri ile ilişkili bazı garip özelliklerinin birleştirerek uygulandığı bilinmektedir.

Tılsım nedir ve amacı nedir ? Tılsım muskadan farklı olarak korunmak amacıyla değil , amaçlanan olumlu bir etkiyi kişinin hayatına dahil etmek için hazırlanılır. Zengin olma , ün kazanma ,karşı cinsin beğenisini kazanma gibi konular tılsımın ana konularını belirler.

Tılsım nedir ve nasıl hazırlanmalıdır ? Tılsım işinde uzmanlaşmamış biri tarafından yapıldığında, olumlu bir etki yerine aksi bir etkiye sebebiyet verebilir. Bu konuda , İstanbul’un ünlü medyumu

Medyum Sadi’ye sitedeki irtibat numaralarından ulaşarak , nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Tılsımı üzerinde taşımanın da belli kuralları vardır. Örneğin zenginlik için yapılmış bir tılsımı taşıyan kişi, ateşi demirle karıştırmamalı , ateşe soğan kabuğu veya ekmek atmamalıdır. Tısımı yapan kişi , taşıyana dikkat etmesi gereken konular hakkında bilgi verecektir.

Başlıca önemi olan birkaç tılsım çeşidi hakkında size bilgi vermek isteriz :

Yonca tılsımı : Zor bulunduğu için dört yapraklı yoncanın etkili bir tılsım olduğuna , kötü büyülerden koruduğuna , inanç sağlamlığını arttırdığına inanılır.

Balık tılsımı : Hristiyanlıkta yıllar boyunca balığın cinsel bir sembol olduğuna ve Büyük tanrıçanın üreme organlarını temsil ettiğine inanıldı. Hristiyan olmayan toplumlarda hala balık tılsımının cinsel iktidarsızlığa ve kısırlığa iyi geldiğine inanılmaktadır.

Baykuş tılsımı : Kem gözlere karşı iyi geldiği bilinir.

Defne tılsımı : Bulunduğu yere hastalık ve kötülük girmez denilir.

Deniz kabuğu tılsımı : Bilinen koruyucu tılsımların en eskisidir.

Diş ve tırnaklardan yapılan tılsımlar : Hayvanlardaki güç ve cesaretin insanlara geçeceğine inanılarak yapılan bir tılsımdır.

Bir önceki yazımız olan ANADOLU BÜYÜLERİ başlıklı makalemizde anadolu, anadolu büyüleri ve anadolu büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

What is Talisman

What is Talisman

TILSIM NEDİR ?

TILSIM NEDİR ?

What is talisman ? Then we will enter into the details primarily by the general definition. Talisman to have supernatural powers , found what is believed to be some secrets.
The amulet is some kind of magic, and this magic and spirit of nature, discovered by combining with each other with some strange properties that are related in ancient times it is known that applied.
Talisman what is and what is its purpose ? Unlike talisman, amulet, protection for the purpose of preparing the positive impact intended not to incorporate it into the lives of people. Becoming rich , fame to win ,to win the admiration of the opposite sex like a charm the main issues identify issues.
Talisman is and how it should be prepared ? Talisman is made by someone who does not specialize in business, instead of a positive impact, can give rise to a contrary effect. In this regard , the famous psychic Istanbul

Psychic sadi, by reaching the contact phone numbers on the site , how you can get information about what path should be followed.

There are certain rules to move on the amulet. For example, the wealth it carries a charm that is made for the person who should not be confused with a fire Iron into the fire peel the onion, or bread should not be. The person who tisi , the carrier will give you information about issues that need to pay attention to.

A few are of major importance, which we would like to inform you about the types of talisman :

Charm clover : hard to find a four-leaf clover is an effective talisman , to protect from evil magic , it is believed that it increases the strength of faith.

Charm fish : fish is a phallic symbol in Christianity over the years, and were believed to represent the great goddess of the reproductive organs. Non-Christian societies, it is believed that fish is good for sexual impotence and infertility of charm still.

Owl charm : it is known that good against the evil eye.

Laurel charm : where is called as soon as sickness and evil.

Sea shell charm : no known a protective charm of the oldest.

Talismans made from teeth and nails : it is believed that the animals will be people of power and courage that is made by using a charm.

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website