RÜYALAR ALEMİ

RÜYALAR ALEMİ

RÜYALAR ALEMİ

Rüyalar Alemi

Rüyalar Alemi

Bir insan ömrünün ortalama üçte biri kadar olan süresi uykuda ve rüyada geçmektedir. Çok eski zamanlardan hatta en eski ilkel toplumlardan günümüze rüyalar değişik şekillerde yorumlanmıştır. Aynı zamanda rüyalar alemi dediğimiz bu gizemli dünyada hepimiz gördüğümüz rüyaları hayra veya şerre yorumlamışızdır.

Rüyalar alemini yorumlarken rüyaların , cisimlerin , hayvanların , karşımıza çıkacak herhangi bir olayın ne anlama geldiğini , nasıl ifade edilmesi gerektiğini de iyi bilmek gerekmektedir.

Rüyalar alemi , insanı derinden etkileyen rüyalara da sahne olurken bu rüyalar günlerce hafızamızda yer eder ama bazen gördüğümüz rüyaları uyandıktan 15-20 dakika içerisinde de unutabiliriz.

Rüyalar alemi hangi ülke hangi din hangi mezhep hangi çağda olursak olalım her zaman insanoğlunun araştırmak istediği sorularına cevap aradığı ayrı bir dünyayı temsil etmektedir. Rüyaların her ülkede , her inanışta , her kesimde farklı yorumlanması o bölgenin geçmişinden gelen yaşanmışlık veya günümüze aktarılmış hikayelerden kaynaklanmaktadır.

Medyum Sadi dini inanışlarımız ve buna bağlı bir takım ilim ve izler ile rüyalar alemi hakkında derin bililere sahiptir. Bu bilgiler ve tecrübeler ile sizlerin rüyalarını tam anlamıyla yorumlayarak sizlere geçmiş veya gelecek hakkında bilinç altınızda olan olaylar hakkında küçük detaylar sunmaktadır.

İnsanların rüyalarını yönlendirme veya isteyerek bir rüya görme yeteneği yoktur. Ancak gün içerisinde yaşadığımız bazı olaylar bilinç altımıza yerleşir ve bazı zamanlar bu olaylar hakkında değişik rüyalar görmemizi sağlayabilir. Kafamıza çok fazla takılan olayları düşünerek yattığımızda da o olayla ilgili bir takım rüyalar görme olasılığımız bulunabilir.

Rüyalar aleminin esrarengiz ve mistik dünyası ile ilgili bir çok bilmediğiniz konular veya çok fazla gördüğünüz aynı veya birbirine benzer rüyalar sürekli tekrarlanıyorsa Medyum Sadi ile irtibata geçmeli ve kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ BELİRTİLERİ başlıklı makalemizde bunalmak, büyü belirtileri ve büyü yapanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website