RÜYA NEDİR ?

RÜYA NEDİR ?

RÜYA NEDİR ?

RÜYA NEDİR

RÜYA NEDİR

Rüya nedir sorusuna birçok bilim adamı bilinç altına saklanmış duyguların uyku sırasında ortaya çıkması şeklinde yorumlamıştır.

İnsanlar uykuları sırasında gördükleri rüyanın herhangi bir zaman kavramı yoktur. Kesin olarak şu kadar sürer şu kadar sürmez diyemeyiz ama bilimsel olarak yapılan açıklamalar da bizim dakikalarca gördüğümüzü sandığımız veya anlattığımız rüyaların aslında çok kısa sürelerde görüldüğü , bunların da bir çoğunu hatırlamadan unuttuğumuzu açıklamışlardır.

Bazı insanlar rüyalarında gördüğü bir durumu normal hayatta ta gördüğünü , rüyalarının çıktığını söylerler. Bu durum olası bir durum mudur yoksa bilinç altı merkezinden kaynaklanan bir tetikleme durumu mudur bunun cevabı henüz verilmiş değildir. Rüya nedir sorusu bazı inanışlara göre de rüya Allah’ın insanlara bazı cisim ve olayları kullanarak mesaj gönderdiğine inanılan bir durumdur.

İnsanlar uyku haline geçtikten hemen sonra rüya görmeye başlarlar. Bazı rüyalar renkli bazı rüyalar ise siyah beyazdır. Görme engelli kişilerin de rüya görmesi doğaldır. Çünkü bu görsel bir olay değil tamamen bilinç ile ve metafizik durumlar ile ortaya çıkan bir durumdur.

Genelde medyumlar gerçek rüya görürler. Rüyalar olduğu gibi çıkabilir. Genelde sezgisi kuvvetli olanlar veya medyumlar bu türden rüya görürler. Bu rüyalar çok değerlidir ve iyi bir şekilde yorumlanması gerekmektedir. Rüyalar çeşitli şekilde yorumlanmaktadır. Görülen her kabus kötü anlamında değil her iyi rüya ise güzel olayların habercisi olmayabilir. Rüyalar aleminde her bir detayın , bir sözün , bir hareketin anlamı vardır. Bazen görülen bir hayvanın , doğanın , suyun , bir kişinin bile çok farklı yorumları olmaktadır.

Medyum Sadi ile rüyanızda gördüğünüz olayları , olaylardan çıkabilecek mesajları veya daha bir çok olayı detaylıca yorumlatabilir konu hakkında bilinçlendirilebilirsiniz.

Rüya nedir veya nasıl yorumlanır diye sorduğunuzda bu konuda detaylı bilgi aktarımı için Medyum Sadi ile mutlaka görüşmenizde fayda vardır.

Similar Posts
YILDIZNAME VE BURÇLAR
YILDIZNAME VE BURÇLAR
YILDIZNAME VE BURÇLAR Yıldızname , kişinin doğum saati , ismi gibi kişiye ait özel bilgilerle yapılan bakım işidir. Kişinin ölümüne...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website