Medyumlar Hakkında

Medyumlar Hakkında

Medyumlar Hakkında

Medyumlar Hakkında

Medyumlar hakkında ülkemizde genelde çok değişik yorumlar yapılmaktadır. Avrupa ülkelerinde medyumluk oldukça önem gösterilen bir meslektir. Hatta bir çok ülkenin istihbaratları medyumların doğa üstü özelliklerinden yararlanmaktadırlar.

Medyum dünyamız ile ruhlar alemi dünyası arasında köprü vazifesi kuran kişilerdir. Bir başka deyişle yaşayan canlılar ile cansızlar arasında iletişimi sağlamaktadırlar.

Medyumlar hakkında söylenebilecek bir diğer özellik ise bu tür kişilerin doğa üstü özelliklerinin doğuştan var olmasıdır. Sonradan kazanılmış bir yetenek değildir. Kimileri bu özelliğinin farkına küçük yaşta varırken kimi medyumlar ise daha sonraki yıllarda bu özelliklerini keşfetmişlerdir.

Medyumlar hakkında kimileri sadece büyü yapan veya büyü bozan kişiler yorumu yapmaktadır. Oysa medyum olmak ve bu özelliğini kullanmak tam anlamıyla vasıflarıyla yerine getiren kişi sayısı çok azdır. Çünkü Medyumlar islamı iyi bilen ve islamı tüm ayrıntılarıyla kavrayıp yaşayan , Arapça ve Osmanlıca dillerini iyi bilebilen , Astroloji ve Yıldız bilimlerini bilen , Vekf tanzim edebilen , insan psikolojisini çok iyi bilen ve analiz edebilen , havas ilmini iyi derecede bilen , Parapsikoloji bilen ve Ezoterik bilgilere ayrıntılarıyla hakim olan , saf ve duru bir hissiyata sahip , dürüst kişiler olması gerekmektedir. Tabii bu özelliklerin yanı sıra da en önemlisi ruhlar alemini iyi bilmek ve onlarla temas kurabilmek şarttır.

Medyumlar hakkında bilmemiz gereken bir detay da bu kişiler oldukça sır tutabilen ve güvenilir kişilerden olması gerekmektedir. Çünkü medyuma anlattığınız özel konular ve bilgileri bir sır olarak nitelendirip ömür boyu gizliliği korumaları gerekmektedir.

Medyum Sadi İstanbul’un en tanınmış en ünlü medyumların başında gelir. Bilgisi , tecrübesi ve gizliliğe gösterdiği önem ile birçok insana yardımcı olmuş ve onları içinde bulundukları sıkıntılardan kurtarmıştır.

1 Comment

  • belma dedi ki:

    Sadi hocam ellerinizden öperim sorunumu cok kisa zamanda cozdunuz var olun hep hayatimizda 0532.363.93.34hocamin teli

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website