Medyum

Medyum

Medyum kelimesi Fransızca’dan Türkçe’ye geçmiş , Latin kökenli , aracı anlamında medium olarak yazılan bir kelimedir. Kelimenin anlamından da anlaşılacağı gibi medyum olan kişiler ruhlar alemi ile iletişime geçebilen , ölüler ile canlılar arasında iletişim kurabildiklerini iddia eden kişilerdir. Medyum olmak bir yetenek değil kişinin doğuştan gelen yada sonradan fark edilen bir özelliğidir. Çalışarak oluşan bir hüner değildir.

Medyum olan kişi yaptığı her işin farkındadır ve bu trans olaylarının kendi iradesinde olduğunu bilir. Bu medyumlar Sezgisel medyumlar grubunu oluşturmaktadırlar. Bazı medyumlar trans anında kendini kaybetmiş ve kendi iradesi ile hareket etmiyor gibi gözükebilir ve bu medyumlar genellikle Mekanik medyumlar grubuna girerler. Bir diğer medyum grubu ise otomatik medyum grubudur. Bu medyum hareketlerini ve ne yaptığını bilir ancak kontrol edemezler.

Medyumluk ise iki gruba ayrılır. Biri fiziksel medyumluk diğeri zihinsel medyumluktur.

Fiziksel medyumluk paranormal fenomenlerini kapsar. Materyelizasyon , levitasyon , demateryalizasyon ve telekinezi gibi fiziksel oluşumlardan meydana gelir.

Zihinsel medyumluk ise bilgi alışverişlerinin oluşturduğu medyumluktur. Söz ve yazı ile ifade edilir.

Medyumlar genelde gelen talepler doğrultusunda büyü ile ilgili konularda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kişinin kısmetini açmak , ayrılanları birleştirmek genel olarak en fazla talepte bulunulan isteklerdir.

Medyum Sadi yılların vermiş olduğu tecrübe ile büyü , büyü bozma , dua , fal ve yıldızname , vefk konularında sizlere yardımcı olmaktadır. Aşk vefkleri , peygamber duaları , duaların Allah’a ulaşması , zikir gibi taleplerinizi Medyum Sadi’ye ilettiğinizde bu konular hakkında sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

Sitede yer alan irtibat numaralarından İstanbul’un en ünlü medyumu Medyum Sadi’ye ulaşabilir ve kendisinden güvenli bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website