MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA

MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA

MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA

MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA

MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA

Medyum ve medyumluk hakkında bilinmeyen veya yanlış bilinen bir çok konu vardır. Medyum denilen kişiler ölüler ile canlılar arasındaki iletişimi sağlayan kişilerdir. Ruhani dünya ile bizler arasında bir nevi köprü vazifesi görmektedirler.

Medyum ve medyumluk hakkında konuşmak gerekirse bu alanda İstanbul’un en tanınmış ismi şüphesiz Medyum Sadi’dir. Medyum Sadi sizlerin birçok sıkıntılarını çözmek için Kadıköy bölgesinde hizmet vermektedir.

Medyumluk halk arasında sadece fal bakma işi gibi görülse de Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde bir çok istihbarat servisleri medyumların bu özel güçlerinden yararlanmaktadır. Çünkü medyumlar özel kişilerdir ve doğuştan gelme bir özelliğe sahiptirler. Diğer dünya varlıkları ile iletişime geçebilen bu kişiler geçmiş veya gelecek hakkında olacak olaylar hakkında bizlere bilgi verebilmektedirler.

Medyumluk zihinsel medyumluk ve fiziksel medyumluk olmak üzere iki çeşittir. Zihinsel medyumluk bilgi alışverişinin yapıldığı bir medyumluk çeşididir. Zihinsel medyumluk sözle ve yazıyla anlatılan bir medyumluk türüdür ve bu medyumluk türü de kendi içinde bir çok gruba ayrılmaktadır. Fiziksel medyumluk ise demateryalizasyon ( beş duyunun da yitirilmesi ) , materyalizasyon ( bedensiz yada bedenli bir canlının ; bedenli bir varlığın bedeninin maddelerinin bir bölümünü demateryalizasyon ederek , istediği bir şekilde ortaya çıkması ) , levitasyon ( bir insanın . hayvanın veya bir cismin havaya yükselerek havada asılı kalması veya yer değiştirmesi ) , telekinezi ( uzaktaki bir cismi beyin gücüyle hareket ettirme ) gibi fiziksel oluşumların meydana getirdiği bir medyumluk türüdür.

Medyumların içinde İstanbul’un en tanınmış ismi Medyum Sadi sizlere vekf , dua okuma , zikir, büyü ve büyü bozma , tarot ve yıldız falı ve bir çok konuda yardımcı olmakta ve sizleri manevi sıkıntılardan kurtarmaktadır.

Similar Posts
Medyum sadi hazreti hızır kehf
Medyum sadi hazreti hızır kehf
KEHF Kuran-ı Kerim ‘in en acayip süresi dört ana bölüm ve aralardaki bağlantılardan oluşuyor. İnsanlığa geçmiş ve gelecek tüm devirleri...
BÜYÜ YAPMA
BÜYÜ YAPMA
BÜYÜ YAPMA Büyü binlerce yıllık geçmişe sahip bir ilimdir. Birçok uygarlık ve coğrafyada yapılmış sayısız insan tarafından tecrübe edilmiştir. Büyü...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website