Medyum Nedir ?

Medyum Nedir ?

Medyum Nedir

Medyum Nedir

Medyum nedir diye sorduğunuzda ilk akla gelen normal insanlara göre ekstra duygusal algıları ve paranormal güçleri olan kişiler aklımıza gelir. Bu kişiler ruhlar alemi ile yani ölüler ve canlılar arasında bir köprü vazifesi gören kişilerdir.

Medyum nedir dendiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri de İstanbul’un en ünlü medyumu Medyum Sadi’dir.

Medyum nedir ve medyumluk nasıl yapılır dendiğinde söyleyeceğimiz ilk konu medyumluğun sonradan kazanılan bir yetenek olmadığıdır. Medyum olan kişiler özel kişilerdir. Medyumların bir çoğu bu özelliklerini çocuk yaşta bir kısmı ise daha sonra fark etmektedirler.

İnsan doğasında pozitif ve negatif olarak iki tür enerji saklıdır. Medyum insanların üzerindeki negatif enerjinin dışarı atılmasında veya kontrol etmesinde de yardımcı olmaktadırlar. Aynı zamanda kişinin hakkındaki önemli konularda geçmişten veya gelecekten yaşanacak olaylar hakkında bilgi vermektedirler.

Medyumlar islamı iyi bilen ve islamı yaşayan , Arapça ve Osmanlıca dillerine hakim olan , Astroloji ve Yıldız ilmini iyi bilen , Vekf tanzim edebilen , insan psikolojisini çok iyi bilen , havas ilmini bilen , Parapsikoloji bilen ve Ezoterik bilgilere hakim olan , saf ve duru bir hissiyata sahip kişiler olması gerekmektedir. Tabii bu özelliklerin yanı sıra ruhlar alemini iyi bilmek şarttır.

Medyum Sadi İstanbul’un en ünlü medyumu , en tanınmış medyumudur. Medyum Sadi , büyü ve büyü bozma , vefk , dualar , zikir , trans , kısmet açama , ayrılanları birleştirme gibi hizmetleri ile tanınmış ve medyum nedir diye soran kişilerin ilk aklına geldiği ve tercih ettiği çok önemli bir medyumdur.

Medyum Sadi ile iletişime geçmek için sitede yer alan irtibat numaralarından arayabilirsiniz ve ihtiyacınız olan hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum başlıklı makalemizde medyum, medyum çeşitleri ve medyumluk hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website