MEDYUM KİME DENİR?

MEDYUM KİME DENİR?

MEDYUM KİME DENİR?

MEDYUM KİME DENİR?

MEDYUM KİME DENİR?

Medyum kime denir; dilimize Fransızca ‘medium’ kelimesinden girmiştir. Medyum bedensiz varlıklarla iletişime geçebilen spiritüel kişilerdir. Bu doğuştan gelen özelliklerdir.

Tüm dünyanın saygı gösterdiği yüzyıllardır kitapları okunan medyumlar da vardır. Dünyada ki bedenini terk etmiş ruhlarla iletişime geçerek aldıkları etki ve izlenimleri dünyaya yansıtırlar. Doğa üstü varlıklarla iletişime geçebildikleri için doğa üstü güçlere de erişebilmektedirler. Medyumlar hassasiyeti yüksek kişilerdir. Duygusal ve insancıl yapılarıyla kendilerini insanlara yardım etmeye adamış kişilerdir. Metafizik düşünce içinde spiritüalizm, tinselcilik, metafizik düşünce, ruhlara inanma, ruhanilik, ispritizma medyumların uzmanlık alanlarıdır.

Her medyum en az bir alan da uzmandır. Medyumlar insana yardım etmek için seçilmiş yüksek frekans da ki kişilerdir. Kendi uzmanlık alanları dahilinde yardım ederler. Gelecekten haber verebilir. Gelecekte olmasını istediklerimiz ya da gelecekte olmasını istemediklerimiz için bize yardım edebilirler. Her medyumun kendine has yöntemleri vardır aynı şeyi yapıyor gibi görünseler de farklı sonuçlar alırlar.

Sitemizden danışmak almak istediğiniz konu da bilgi alabilirsiniz ama her kişiye özel uygulama yapıldığı için direk ulaşmanızı tavsiye ederiz. Medyum kime denir bazı insanlar sadece duyarlılıkları ile o günler de neler yaşadığınızı ya da neler hissettiğinizi algılayabilirler ve ne yazık ki bundan öteye gidemeyip gelecekten haber veremezler.

Medyum seçiminden önce beklentilerinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Daha sonra Medyum Sadi’den danışmanlık almanız sizi istediğiniz sonuca ulaştıracaktır. En iyi medyum yapabileceklerinin sınırlarını bilerek danışanını doğru yönlendirendir.

Medyum Sadi oldukça deneyimlidir size isteklerinizde en doğru yolu gösterecektir. İstanbul’da en çok tercih edilen Medyum Sadi ile sitemizde ki iletişim bilgilerinden ulaştığınızda medyum kime denir görebilirsiniz. Zaman, para ve umut kaybetmemek için lütfen bize danışın.

Bir önceki yazımız olan Vefk başlıklı makalemizde vefk, vefk çeşitleri ve vefk hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website