MEDYUM KİMDİR ?

MEDYUM KİMDİR ?

MEDYUM KİMDİR ?

MEDYUM KİMDİR ?

MEDYUM KİMDİR ?

Medyum dilimizde Latince’ den geçme Medium kelimesinin Türkçe’ ye uyarlanmasıdır. Arada bulunan , ortadaki kişi anlamına gelen medyum kelimesini günümüzde çok sık duyar hale geldik.

Medyum insanlar ile ruhlar aleminin arasındaki bağı oluşturan kişidir. Bir başka deyişle köprü vazifesinde bulana kişi de diyebiliriz.

Medyum olan kişinin yetenekleri sonradan kazanılan yetenekler gibi değildir. Allah tarafından bahşedilen bu doğa üstü özellik insana doğuştan verilmektedir. Bazı medyumlar çok küçük yaşta bu durumun farkına varırken bazı medyumlar ise daha sonra bu durumun farkına varabilirler.

Medyum olan kişinin bir çok özelliği olması gerekmektedir. Medyum Arapça ve Osmanlıca dillerini bilmesi gerekmektedir. Astronomi ve yıldız ilmine hakim olması gerekmektedir. İslam dinini ayrıntılarıyla bilen ve İslamiyet’i yaşayan biri olması gerekmektedir. Havas ilmini bilmesi , insan psikolojisinden çok iyi anlaması , vekf tanzim edebilmesi , Parapsikoloji yi ve Ezetorik bilgileri iyi bilen , duru ve temiz bir yaşantısı olması gereken , güvenilir ve dürüst kişiliğinin olması gerekmektedir.

Medyumlar ruhani dünya ile trans yoluyla iletişime geçerler. Bu trans zamanında medyumların bazı hareketleri istem dışı olabilmektedir. Bazı medyumlar ise hem yaptığı işin bilincinde hem hareketlerini kontrol altında tutabilmektedirler. Her medyumun trans haline geçmesi ve bilgi aktarım yöntemi farklıdır. Bazı medyumlar ruhani dünya ile isteyerek trans haline geçerken bazı medyumlarda ise otomatik olarak trans işleminin başladığı görülebilmektedir.

Medyum Sadi yılların vermiş olduğu önemli tecrübe ile sizlere en doğru ve en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Aşk vefklerini , peygamber dualarını , duaların Allah’a ulaşmasını , zikir yapma gibi isteklerinizi Medyum Sadi’ye belirttiğinizde bu konular hakkında sizlere en iyi şekilde gönülden hizmet vermektedir.

Medyum Sadi ile irtibata geçmek için sitede yer alan telefon numaralarından ulaşabilir telefonda da bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şifa Veren Hocalar başlıklı makalemizde şifa veren dualar, şifa veren hocalar ve şifacı hocalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website