Medyum Hoca

Medyum Hoca

Medyum Hoca

Medyum Hoca

Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde medyumluk çok itibar gören ve saygın bir meslektir. Bazı ülkeler arası devlet sırlarını öğrenmek için ruhlar alemi ile temas kuran medyumlardan yararlanılmaktadır. Dünyaca ünlü bazı medyumlar İtalya , Almanya , Fransa , İngiltere , Norveç , ABD gibi ülkelerin istihbarat örgütleri de bulunmaktadır.

Ülkemizde ise Medyum Hoca dendiğinde ilk akla gelen kahve ve tarot falına bakan , büyü yapan ve büyü bozan kişiler akla gelir. Bunun nedeni ise bu işi gerçek anlamıyla yapanların sayısının az oluşu ve ortaya bu konuda bir çok dolandırıcıların çıkmasıdır. Ancak gerçek medyumlar tanınmış ve rağbet edilen kişilerdir. Medyum Hoca yani Medyum Sadi Hoca İstanbul’un en tanınmış ve en ünlü medyumudur.

Medyum Hoca bir çok ilme hakim , insan psikolojisini iyi bilen , Arapça ve Osmanlıca dillerine hakim , Paranormal güçleri olan , astroloji ve yıldız ilmini iyi bilen , vekf tenzim edebilen , havas ilmine hakim , Parapsikoloji ve Ezoterik bilgileri çok iyi bilen , islamı çok iyi bilen ve islamı yaşayan , içinde kötülük hissi olmayan saf ve duru bir vicdana sahip kişilerdir.

Medyum Hoca yani Medyum Sadi Hoca sizlerin bir çok sorunlarını hakim olduğu özel yetenek ve uygulamalarıyla çözmektedir. İstanbul’un en ünlü medyumu olan Medyum Sadi bir çok kişinin sorunlarının çözümünde ve sıkıntılarının bitmesinde önemli rol oynamıştır.

Medyumlar aynı zamanda güvenilir bir kişi olmalıdır. Çünkü müşterilerinin sırlarını bilirler ve bunu büyük bir gizlilik olarak bilip bu sırrı taşıması gerekmektedir. Medyum Sadi bu konuda en güvenilir medyumdur.

Medyum Sadi ile iletişime geçmek için sitede belirtilen irtibat numaralarından arayabilirsiniz ve ihtiyacınız olan hizmetten yararlanabilir sorunlarınızdan kurtulabilir , merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Medyumları başlıklı makalemizde kadıköy medyum, kadıköy medyum adresleri ve kadıköy medyumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website