KURŞUN DÖKME

KURŞUN DÖKME

KURŞUN DÖKME

KURŞUN DÖKME

KURŞUN DÖKME

Çok eski zamanlara dayanan dualarla gücü artırılan bir nazar ve büyünün olumsuz etiklerinden arınma yoludur. Bir şifa yöntemi olan kurşun dökme bilmediğimiz her türlü olumsuz dış etkiye karşı bir kalkan gibi bizi korur ve arındırır. Kurşun elementi ayrıştırıcı özelliği ile bedeni olumsuz enerjilerden arındırıp, olumlu enerjileri yükseltir.

Hayatınızda anlamsız engeller, zorluklar ve terslikler yaşıyorsanız mutlaka kurşun döktürerek bu olumsuz etkilere sebep olan nazar, büyü, cin gibi etkenlerden arınmalısınız. Sebepsiz iç daralması, her şeyden sıkılma, sürekli huzursuzluk, sebepsiz endişe hali, bulunduğu yerden uzaklaşma isteği gittiği yerde huzur bulama gibi ruhsal sıkıntılarda 1 seansta kurtulmanız mümkündür.

Kurşun dökme alanında da medyum Sadi’nin engin tecrübelerinden faydalanmalısınız. Herkes kurşun dökemez kurşun dökecek kişi ocaklı ve izinli olmalıdır, yani ailesinde bunu yapmaya izinli kişi olmalı ve o kişi de izin vermelidir ailesinden bir başka kişiye. yine bir seçilmiş kişi olma durumu vardır. Bu bir ehliyet gibidir el veren kişi tüm bilgisini de el verdiği kişiye aktarmakla yükümlüdür. Ehli olmayan bir kişinin kurşun dökmesinin ne bir faydası ne de bir zararı olmaz. Kurşun dökme konusunda farklı seremoniler olsa da temelde kızgın ve eriyik halde ki kurşunun su dolu kaba bazı dualar okuyarak dökülmesidir. Etkisi anında görülen bir uygulamadır. Derin bir rahatlama bir aydınlanma duygusu ile seans bitirilir. Sonraki zamanlarda şansızlıklar, aksilikler, kazalardan kurtulduğunuzu deneyimlersiniz.

Böyle ruhsal ve beden sıkıntı ve sorunlarınız için Medyum Sadi hep yanınızda ve yardımcınızdır. Öncelikle bu durumdan kurtulmayı isteyip tüm kalbinizle inanmalısınız. Birçok insanın yaşadığı hayatını cehenneme çeviren bu sıkıntılardan arınmak yardımlarımızla çok kolaydır. Kurşun dökme seansı ardından huzurlu mutlu hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan BÜYÜDEN KORUNMA başlıklı makalemizde büyü yapmak, büyüden korunma ve büyüden korunma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CAST LEAD

CAST LEAD

KURŞUN DÖKME

KURŞUN DÖKME

Ancient prayers that increased the power of magic, evil eye and negative ethics of the path of purification. We don’t know about any healing Cast Lead as a shield against negative external effects, purifies and protects us. The lead element, the parser feature raises the body rid of negative energy and positive energies.

Your life is meaningless obstacles, difficulties and setbacks … if you are experiencing which is causing these negative effects lead necessarily evil eye, magic factors such as you need to recover from. Uneasiness, tired of everything, constant restlessness, no reason to worry, as was the desire to escape from the place where you can’t find peace wherever eliminate the need for mental suffering in 1 session.

Sadi’s vast experience in the area of psychic benefit from Cast Lead. People should be allowed to lead can hold a candle hearth and will lead everyone in the family should be allowed to do that person and that person should allow one other person in the family. again, one must be the chosen one. This hand gave all the information like a driver’s license is obliged to pass on to the person who gave you a hand. Pouring the lead of a person who is not competent will not benefit nor harm. Even though molten lead cast of the lead about the different ceremonies angry and basically it is caused by reciting some prayers in a bowl of water. The effect is a practice that is seen instantly. Deep relaxation, finished the session with a sense of enlightenment. The next time that result in mishaps and accidents freed you from experience.

Such Psychic distress and mental and physical problems for Sadi always with you and helps you. First of all, you must believe with all your heart to get out of this situation. Live your life a living hell these woes with the help of many people defecate is very easy. After a session Cast Lead peaceful, happy, you can return to your life right away.

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website