KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜ

Kaşık büyü , sevdiğini kendine bağlamak için yapılan bir büyü çeşididir. Genel olarak aşk acısı çeken çaresiz kalmış , evindeki bağlılığı arttırmak isteyen ya da eşi tarafından aldatılan insanların başvurduğu bir büyü yöntemidir. İki kaşık belli bir şekilde birbirine bağlanır ve bir yere gömülür. Bağlama esnasında yeşil bir iplik kullanılır. Bağlama esnasında belli dualar okunur ve tütsüler yakılır. Kaşıkların yüzlerinin birbirine bakar olması gerekir. Kaşıkların saplarına , kişilerin ve annelerinin isimleri ve Arapça ayetler yazılır. Büyü yaparken yazılan yazılar Arapçadır. Çok kısa sürede tesir eden etkili bir büyüdür. Gömülecek yer olarak genellikle mezarlar seçilir. Mezarlık seçilmesinin nedeni , büyünün tesirinin ebediyen sürmesini sağlamaktır. Bu nedenle kaşıkların gömüldüğü mezarın yeni veya eski olması çok önemlidir. Ebediyen gömülü kalması istendiği için yeni bir mezar seçilmesi gerekmektedir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece , iki kişinin birbirinden ayrılmayacağına inanılır. Kaşıkların yönleri çok önemli bir husustur. Kaşıklar saplarından birbirine bakacak şekilde bağlanmalıdır. Aksi taktirde büyü tam tersi bir etki yaratabilir. Kaşıklar toprağın altında böyle kaldığı sürece iki insan asla bir araya gelemezler. İki kişiyi birbirinden ayırmak için çoğu kişinin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Diğerinin aksine kaşıklar birbirine bağlanırken Arapça dualar edilmez. Kaşığın üstüne İbranice , Aramice ve Süryanice tılsımlar ve cin isimleri yazılır ve üzerlerine cin isimleri üflenir. Tütsüler yakılarak aynı şekilde mezarlığa gömülür.

Seven insanları birleştirmek , sevgiliyi geri getirmek , muhabbet için yapılan kaşık büyüleri ak büyüdür. Çünkü iyi niyetle yapılmıştır. Ancak sevenleri ayırmak , eşleri birbirinden koparmak ,

İçin yapılan kaşık büyüleri kara büyüdür. Kötülük ve art niyet içeren büyülerdir.

Kaşıkların hangi mezara gömüleceği önemli bir husustur. Büyü kadın için yapılıyorsa kadın mezarının ,

Erkek için yapılıyorsa erkek mezarına gömülmelidir.

Tabi ki iş sadece iki kaşık alıp gömmek kadar basit değildir. Bunun için uygulanan ritüeller vardır. Dualar okunur , kaşıklar üflenir .

Siz de böyle bir büyü yapmak niyetindeyseniz , oturup tekrar düşünün yapılacak küçük bir hata , tüm hayatınızı cehenneme çevirebilir. Her işin bir bileni , bir uzmanı vardır. Medyum Sadi İstanbul’daki en usta medyumlardan biridir. Sitedeki telefon numaralarından arayarak uzmanlığından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan KARA BÜYÜ başlıklı makalemizde kara büyü, kara büyü çeşitleri ve kara büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

The Magic of the Spoon

The Magic of the Spoon

The magic of the spoon , love you bind yourself to that kind of a spell. Has been helpless in the throes of love in general , want to improve adherence in the house, or a spell that refers to people who have been deceived by her husband of the method. Two tablespoons are interconnected in a certain way, and is buried somewhere. During binding, green color yarn is used. Read certain prayers and incense is burned during binding. The faces of the paddles must be facing each other. The handle of a spoon , individuals and verses written in Arabic and the names of their mother. Doing magic is the language of Arabic writings. Acting effectively in a very short time spell. Usually tombs as a place to embed is selected. Because the cemetery was chosen to ensure the continuation in perpetuity of the spell. Therefore, the spoons, and the tomb where he was buried, it is very important that it is new or old. Intended to remain forever buried in a new tomb should be selected. These spoons as long as it remains in the ground , it is believed that two people will stay away from each other. The aspects of the paddles is a very important consideration. Spoons must be connected with the stems facing each other. Otherwise, you can have the exact opposite effect of the spell. Spoons under the ground as long as it stays that way, two people can never meet. Two people of the people to separate from each other most frequently applied method. Unlike the others, the spoons are not connecting to each other when the Arabic prayers. On the top of the spoon Hebrew , Aramaic and Syriac charms and the names are written on them the names of the spirit of the Spirit is blown. By burning the incense in the same manner buried in the cemetery.

Unite people in love , bring back a lover , conversation made for magic white magic spoon. Because have been made in good faith. However, the lovers separate spouses from each other to pull off ,black magic spells made to spoon. Wantonness that contains evil and magic.

The spoons, which will be buried in the grave, and which is an important issue. If it is for the grave of the woman magic woman ,

If Male to male must be buried in his grave.

Of course, work is not as simple as only two tablespoons and bury it. Applied for this rituals. Prayers are read , and the spoons is blown .

If you intend to make a spell like this you too , sit down and think again made a small mistake can make your entire life a living hell. Knowing that you are an expert. Sadi is one of psychic medium the master in Istanbul. By calling the telephone number on the site it is advisable to take advantage of the expertise.

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website