KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

Kara büyü en etkili büyülerin başında gelir. Birine kötülük etmek , zarar vermek amacıyla yapılır. Kara büyü insanların hayatına , geçimini sağladığı işine , kazancına zarar vermek niyetiyle yapılabildiği gibi aynı zamanda sevgilileri , eşleri birbirinden ayırmak , cinsel kudretini konuşma yeteneğini bağlamak gibi niyetler için de başvurulabilmektedir.

Nasıl ki ak büyüde dinden olumlu yönden faydalanılıyorsa , kara büyüde dinin yasakladığı şeyleri yapmaktan çekinmeyerek olumsuz yönde faydalanılır. Kara büyüsü ile uğraşanlar için her yol meşrudur. Amaçlarına ulaşmak için doğaüstü güçlerden yardım isterler. Bu güçler kötü huylu olanlardır. Her türlü illete sebebiyet verebilirler.

Kara büyü ile ilgili temel olanlarından bahsedelim :

-Kişiyi hasta etmeye hatta öldürmeye yönelik kara büyüler

-İnsanların içine sıkıntı düşüren , ruh sağlığını bozan kara büyüler

-Dil bağlama olarak bilinen kişinin konuşamamasına , büyü yapanın sözünden çıkmamasına yönelik kara büyüler

-Uyku bağlama olarak bilinen kişinin uyuyamamasına neden olan kara büyüler

-Birbirini seven insanları , eşleri ayırmaya yönelik kara büyüler

-Erkeklik kudretini bağlama olarak bilinen , gerdeğe girecek erkeğe yapılabildiği gibi , aldatan erkeğinde başka bir kadına gitmemesini sağlamak içinde yapılabilmektedir.

Her durumda kara büyüler uzman biri tarafından mutlaka bozulmalıdır. Kendinize yapıldığını düşünüyorsanız veya yakınlarınızda böyle bir büyünün etkisi altına girmiş olduğunu düşündüğünüz bir varsa mutlaka uzman birine başvurun. İstanbul’daki ünlü medyum Medyum Sadi ile sitedeki numaralardan arayarak görüşün. İşinin ehli , kara büyü bozma konusunda etkin bir uzman sıkıntılarınızı çözmekte size yardımcı olacaktır. Büyünün bozulması bazen yeterli olmaz. Çünkü büyüyü yapan kişi , büyünün çözüldüğünü fark ederse tekrar denemek isteyecektir. Bu sebeple kişiye bir koruma vekfi yapılması şarttır.

Bir önceki yazımız olan KOCAYI EVE DÖNDÜRMEK İÇİN BAĞLAMA TILSIMI başlıklı makalemizde aşk büyüsü, bağlanma büyüsü ve bağlılık büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

Black Magic Spells

Black Magic Spells

KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜ

Black magic spells is one of the most effective. To hurt someone , with the intent to harm is done. Black magic in people’s lives , livelihood , at the same time as earnings can be done with the intent to harm , girlfriends, spouses separate from each other , such as the ability to connect the power of speech can be applied for sexual intentions.

How to benefit from the positive aspects of religion in the white spell , black magic, do not hesitate from doing things forbidden by religion, it is used in a negative way. Every way to those with dark magic is legitimate. They want help from supernatural forces to achieve their goals. These forces are the malignant ones. They can cause any disease.

Let’s talk about black magic, about the basic ones :

-To make people sick or even kill, black magic

-People into trouble , lowering boosts mental health black magic

-Language binding, known as aphasia for a moment on the Word of the person that makes the magic, black magic

-Sleep is known as binding a person’s dark magics that causes you to not sleep

-People who love each other , their spouse allocation for black magic

-The strength of manhood binding known as the bedding will be made of a man can be man can be made to ensure that the cheating go to another woman.

In any case, must necessarily deteriorate by black magic specialist. If you think you have made yourself or in your neighbourhood that you think he is under the influence of such a spell if you have one, please contact one of your specialists. By calling the number on the site with contact sadi psychic famous psychic in Istanbul. Competent , an expert will help you in solving the frustrations active in the destruction of black magic. Being disenchanted sometimes isn’t enough. Because the caster , the spell has been resolved if you notice that you will want to try it again. For this reason, it is imperative that a person be made to protection Foundation.

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website