Kadıköy Medyumları

Kadıköy Medyumları

Kadıköy Medyumlar

Kadıköy Medyumlar

Medyum insanlar ile ruhlar alemi bir başka deyişle cinler arasında iletişim kuran kişilerdir. Medyum dendiği zaman bir çok kişinin aklına fal bakan , büyü yapan ve gelecekten haber veren kişi gelebilir ancak medyumluk dünyada bir çok ülkede saygı duyulan bir meslek olarak görülmektedir.

Medyum yer ve zaman ve saat gözetmeden aracı olarak hiçbir nesne kullanmadan yaşadığımız dünya ile eterik dünya arasında köprü vazifesi görür.

Bu bağ bazen kendi istemiyle gerçekleşirken bazen de otomatik olarak gerçekleşebilir.

Medyum trans denilen beyin ve zihin enerjisini kullanabilme yeteneğine sahip olan kişidir. Medyumlar sahip oldukları enerjileri diğer dünyaya nasıl ileteceklerini bilirler. Bu özelliğini iyi yönde yada kötü yönde kullanmak tamamen medyumların ahlaki yapısı ve vicdan durumuyla ilgilidir.

Medyum Sadi Kadıköy medyumları arasında ve İstanbul medyumları arasında en tanınmış en ünlü ismidir. Çünkü Medyum Sadi kendisine bahşedilen bu özelliğini insanlara iyilik yaparak ve sorunlarında yardımcı olmak maksadıyla kullanmaktadır. Bir çok kişi Kadıköy medyumları içerisinde en tanınmış isim olan Medyum Sadi’yi bu nedenle tercih etmektedir.

Kadıköy medyumları denince Medyum Sadi’nin akla gelmesinin bir başka nedeni ise çok güvenilir bir kişi olmasına da bağlıdır. Kendisine gelen müşterilerinin anlattıkları ve yaşadıkları bir medyum için sırdır ve gizliliği çok önemlidir. Bu nedenle Medyum Sadi bu konuda Kadıköy medyumları içerisinde de en güvenilir isimlerden biridir.

İyi bir medyum aynı zamanda bir çok ilim ve bunların yan kollarına da hakim olmalıdır. İnsan psikolojisini çok iyi bilmelidir. Arapça ve Osmanlıca dillerine hakim olmalı , astronomi ilmini de çok iyi bilmelidir.

Medyum Sadi ile iletişime geçmek için sitede yer alan irtibat numaralarından arayabilirsiniz ve ihtiyacınız olan hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Medyumları başlıklı makalemizde istanbul medyumları, istanbuldaki medyumlar ve istanbuldaki ünlü medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website