İstanbul Medyumları

İstanbul Medyumları

İstanbul Medyumları

İstanbul Medyumları

Medyum, ruhlar alemi ile transa geçebilen doğa üstü yeteneklere sahip kişilerdir ve İstanbul Medyumları bu konuda ün salmıştır.

Medyum canlılar ile ölüler arasında bir köprü vazifesi kuran ve kendiniz için öğrenmek istedikleriniz konular hakkında geçmişte yada gelecekte hangi olayların olduğunu size anlatan kişilerdir.

Medyumlar 3 gruba ayrılmaktadırlar. Sezgisel medyumlar ; size yardımcı olduğu trans sırasında her türlü yaptığı hareketi kontrol edebilir ve idrak edebilirler. Mekanik medyumlar ; trans sırasında hareketlerini kontrol edemezler ve yaptıklarının farkında değillerdir. Otomatik medyumlar ise trans sırasında ne yaptıklarını bilirler ama hareketlerini kontrol edemezler.

Medyum olmak sonradan kazanılacak bir yetenek değildir. Medyum olan kişi özel kişilerdir ve kimisi bu özelliğini küçük yaşlarda fark eder kimi ise gençliğinde fark edebilir. İstanbul medyumları arasında bir çok gerçekten medyum olmayan kişiler de vardır. Bu medyumların hem sözlerinden hem kendilerinden yararlanmak hiçbir işe yaramamaktadır. Medyum Sadi yıllardır İstanbul medyumları arasında tecrübe ve doğa üstü yetenekleri ile adından sıkça bahsettirmiştir. Bir çok kişinin düştüğü zor durumlarda yardımcı olmuş ve sorunlarından kurtulmasını sağlamıştır.

İstanbul medyumları arasında tanınmış en ünlü isim Medyum Sami’dir. Medyum Sadi size duaların Allah’a iletilmesi , büyü ve büyünün bozulması , vekf , kısmetinizin açılması , ayrılanları birleştirme , zikir veya yapılacak translar konusunda yardımcı olmaktadır.

İstanbul medyumları arasında tanınmış en ünlü isim olmasının sebebi bugüne kadar göstermiş olduğu başarılı yardımlardır. Birçok kişi Medyum Sadi’den yardım almakta ve çözülemeyen sorunlarından kurtulmakta ve sonuç elde etmektedir.

Aynı zamanda medyumlar fal ve yıldızlar konusunda sizlerin çok merak ettiği konularda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Medyum Sadi ile iletişime geçmek için sitede yer alan irtibat numaralarından arayabilirsiniz ve ihtiyacınız olan hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Nedir ? başlıklı makalemizde medyum hoca, medyum kime denir ve medyum nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Almanya Medyumları
Almanya Medyumları
Avrupa ülkesi olan Almanya farklı kültürleri ev sahipliği yapmaktadır. Halk arasında medyum arayışı olmaktadır, gerek başka yollarla medyum bulmak mümkündür...
Fransa Medyum
Fransa Medyum
En gelişmiş ülkeler arasında yer alan Fransa, gelişmiş olduğu kadar farklı arayışlarada sahiplik yapmaktadır. Astroloji meraklısı insanlar hayli fazla ve...
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
Büyük kentlerde medyumluk ya da hocalık, genel olarak ticarete dökülmüş bir durumdur. Oysa düşünülmesi gereken, paradan daha önemli olan bir...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website