BÜYÜLER HAKKINDA

BÜYÜLER HAKKINDA

BÜYÜLER HAKKINDA

BÜYÜLER HAKKINDA

BÜYÜLER HAKKINDA

Büyü insanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahiptir. Büyüler hakkında bilmediğimiz çok şey olsa da büyü ve sihrin tüm dinler tarafından varlığı kabul edilmiştir. Yüzlerce yıldır uygulanan binlerce çeşidi vardır.

Büyü doğaüstü yöntemlerle olayları, şahısları ve nesneleri etkileyen bir yöntemdir. Büyü yapabilmek doğal yeteneklerle birlikte derin bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirmektedir. Bir çok kişi büyü yaptığını ve büyü bozduğunu iddia etmektedir. Medyum Sadi İstanbul’da ki en bilgili ve tecrübeli ve güvenilir medyumdur , sizi istediğiniz mutlu sona ulaştıracaktır. Büyü yapmak için kullanılan yöntemler de çok çeşitlidir; çeşitli malzeme karışımlarıyla hazırlanan iksirler, büyülü sözler ve hareketler, büyülü semboller ve yazılar, büyülü küreler yada asalar kullanarak, kan, hayvan organları gibi. Medyum Sadi sizin durumunuza en uygun yöntemi kendisi seçecektir bu konu da ona güvenmelisiniz. Büyüler hakkında çeşitlere gelirsek ; ak büyü, kara büyü, araçlı büyü, kopyalı büyü çeşitlere ayrılırlar.

Büyüler hakkında bildiğimiz en önemli şey ; büyünün , yaptırılan kişiye değil de yaptıran kişiye etki etmesi de geri dönüş şokudur. Böyle bir durum yaşamamak için mutlaka işinin ehli kişi tarafından yapılmalıdır. İnternet de ve bazı kitaplarda verilen tarifler kendi kendimize asla denenmemelidir. Büyünün tesirli olması için yaptıran kişinin de mutlak suretle kalpten inanması ve istemesi gerekmektir. Büyü yapılırken kutsal kitaplardan bazı bölümler okunmakta, üflenmekte, belirli günler, günün belirli saatleri, ayın evreleri özenle seçilir. Büyü yapmanın sebebi, bilinmezlikleri etkilemek, doğaüstü güçlere müdahale edip kontrol altına almaktır.

Büyü bozmakta yapmak kadar bilgi birikimi, ve tecrübe ister.

Çeşitli dualar ; kul-e’ûzü , felâk , nâs gibi ya da sirke , yılan derisi gibi çok çeşitli şeyler duyar ya da okursunuz bunlarda tamamen etkisiz değildir. Bu konuda da Medyum Sadi’den yardım almanız kesinlikle hızlı etkili kesin olan yoldur.

Bir önceki yazımız olan HER YÖNÜ İLE BÜYÜ başlıklı makalemizde büyü bozma, büyü çeşitleri ve büyü yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website