BÜYÜDEN KORUNMA

BÜYÜDEN KORUNMA

BÜYÜDEN KORUNMA

BÜYÜDEN KORUNMA

BÜYÜDEN KORUNMA

Büyü nedir; doğaüstü güçler aracılığı ile insanları, olayları, nesneleri istediğimiz doğrulta etkileyebildiğimiz metafizik bir olaydır. Büyülerin; ak büyü, taklit büyüsü, temas büyüsü, sempatik büyü, kara büyü, aktif büyü, pasif büyü çeşitleri vardır. Büyü yapmak mümkün olduğu gibi büyü bozmak, büyüden korunma da mümkündür.

Maddesel dünyanın dışında çok büyük ve güçlü bir ruhlar alemi vardır. Herhangi bir kişinin bu dünya ile iletişime geçmeye çalışması çok tehlikeli olabilir. Kesinlikle bir uzamandan yardım alınmadan kitaplara, internet sitelerindeki tariflere itibar etmeyiniz. Büyüden korunma için dualar da vardır. Birçok kişi ilk önce bunları denese de her gün saatlerce yıllarca okumak pek mümkün olmamaktadır. Bu dualar bilinse bile çok çeşitli tarifler arasında kafa karışmakta ve doğruyu bulduğumuzdan emin olamamaktayız. Bazı nesnelerinde büyüden koruduğunu duymuşsunuzdur. Bu nesneler tek başına sizi büyüden korumakta yetersizdir. İşinin ehli olan uzmanımız Medyum Sadi bu nesnelere koruyucu enerjiler yüklemelidir. Eğer büyü tesiri altındaysanız hiçbir duaya konsantre olamazsınız başlasanız bile bitiremezseniz içinizden okumak gelmez daralırsınız. Üzerinizde hakim olan negatif enerji sizden daha güçlüdür ve size hükmeder.

Uzmanımız Medyum Sadi size uygun büyüden korunma yöntemini seçip sizin için uygulayacaktır. Büyüden korunma tılsımı doğru ellerde yazıldığında kesin koruma sağlar. Kişisel korunma tılsımı kişiye özel hazırlanmalıdır. Korunma tılsımı, kişiyi fiziksel zararlardan, kazalardan, kara büyüden, bedensiz varlıkların saldırısında ve birçok bilinmeyen tehlikeden sizi korur. Bu tılsımı her zaman yanınızda taşımalısınız.

Üzerinizde ve solda taşımaya özen göstermelisiniz eğer bu mümkün değilse çanta yada cüzdanınızda ama mutlak suretle yanınızda olmalıdır. Hayvan derisi ile kaplayarak kullanmalısınız ve sudan korumalısınız. Kaybetmeniz veya koruyamamanız kötü enerji vereceği için kaybettiğinizi belirterek yeni bir tılsım yaptırmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan SİHİR VE MANEVİ RAHATSIZLIKLAR başlıklı makalemizde manevi rahatsızlıklar, sihir ve sihir ve manevi rahatsızlıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website