BÜYÜ

BÜYÜ

BÜYÜ

BÜYÜ

BÜYÜ

Büyü , insana ve doğaya ait olan olayları , bazı doğaüstü varlıklardan güç almak suretiyle paranormal ve mistik yollarla etkileme yöntemidir.

Büyü yapılan kişi gerçek hayatla olan bağlantısını tamamen yitirmiştir. Büyü tüm benliğini ele geçirmiştir ve hiçbir eylemini kendi karar ve iradesiyle gerçekleştirmemektedir. Doğaüstü güçlerin tesirindedir ; yapılan büyü ile ondan beklenen şey ne ise onu gerçekleştirmek için yaşayan bir makineye dönüşmüştür.

Büyü herkesin yapabildiği , başarıya ulaştığı bir yöntem değildir. Her konu gibi bunun da uzmanı , ehli vardır. Yanlış , bilinçsiz kişilerin yapmaya çalıştıkları büyüler ya hiç etki etmez ya da insanı ölüme kadar götüren çok kötü sonuçlara yol açabilir.

Hayır ve şer için yapılan büyüler vardır. Hayır için yapılanlar genellikle evlilikleri düzeltmek , iş yaşamındaki yada özel hayattaki kısmetlerin açılması , hasta olanların şifa bulması , nazar ve büyüden korunma ve sıkıntıların defi için yapılan büyülerdir. Şer için yapılanlar ise , kişinin iş ve özel hayatındaki kısmetini bağlama , yuva dağıtma , kişiyi sağlığından etme amaçları ile yapılır. Kişinin akli dengesini kaybetmesine ve hatta ölümüne bile neden olabilir. Bu nedenle böyle bir durumun varlığından şüphe edersek , Medyum Sadi gibi uzman bir medyuma görünmekte fayda vardır. Şüphesiz ki büyü ilkçağlardan beri inanılan ve gerçekliği pek çok kanıtlanmış bir gerçektir.

Bazı büyüler o kadar kuvvetlidir ki , büyü yapan kişinin bile bundan etkilenmesine , halk arasında ‘çarpılma’ diye

bozulması gerekmektedir. Ve bir kez yapılan büyü , tekrar yapılabilir mantığıyla kişi koruma altına alınmalıdır. Kendinizde ya da yakınlarınızda büyü yapıldığına dair emareler görüyorsanız nitelendirilen durumu yaşamasına neden olabilmektedir.

Yapılan büyülerin vakit kaybetmeden bu konuda yardım ve bilgi almak için sitedeki irtibat numaralarından İstanbul’daki Medyum Sadi’yi aramanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER başlıklı makalemizde büyü, büyü hakkında ve büyü hakkında manevi sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

1 Comment

  • melek dedi ki:

    merhaba, hocamızla 17 kasım 2015 tarihinde tanıştım. daha önce birçok hocayla görüşmüştüm, ikna edici bulmuyordum ama büyüsel bir uygulamaya ihtiyacım vardı. ben, görme engelli bir kadındım, yıldızname sırasında kendisi ışık hissetmen var ama gözlerinde büyük bir görme sorunu var değil mi? dedi. sıçramalarla uyandığımı bildi ve bu konuda bana bir uygulama gerektiğini söyledi. erkek arkadaşımla evliliğime ailemi ikna etme konusunda da bir uygulama yapacağımızı bildirdi, çok güvenilir bir şekilde konuşuyordu, bana güven verdi. bir uygulamaya başladık. sonuçlarını site üzerinden sizinle paylaşacağım, Medyum Sadi hoca, bakım konusunda oldukça güvenilir bir isim, deneyen biri olarak tavsiye ederim.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

Magic

Magic

BÜYÜ

BÜYÜ

Magic , people , nature and the events of paranormal and supernatural beings in some ways a breakthrough by receiving power from the mystical method.

The spell is the person who made the connection with real life is completely lost. The magic has been captured, your entire self, and that no action of its own volition does not participate. The influence of supernatural powers ; with the spells to accomplish whatever task is required of him has turned into a living machine.

Magic everyone can do that , success is not a method. The expert of each topic , there are competent. Wrong , no it doesn’t effect spells or unconscious people are trying to do, or people that led to very bad results can lead to death.

There are spells for good and evil. Done for good, they often fix their marriage , in business or in private life the opening of Fortune , healing the sick ones , evil eye and protection against the spells and magic for the burial of distress. If evil is done for the person’s business and personal life in your portion binding the socket to the health of the person you are deploying is done with the aim. It could even cause the person’s mental lose his balance and even death. Therefore, if you doubted the existence of such a situation , it is wise to Sadi specialized like a Psychic Psychic. Surely it is believed since ancient times of magic, and the reality is that many it is a proven fact.

Some spells that are so strong that even the person who made the spell to be affected by it among the people of ‘distortion’ is called.

Emergency must break down. And once done, the spell can be made again with the logic that the person should be protected. If you see yourself or your close indications for enchantments, they can cause you to suffer the condition described.

The magic in the time of contact phone numbers for help and information about this site, we encourage you to call Psychic Sadi in Istanbul.

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website