BÜYÜ YAPMA

BÜYÜ YAPMA

BÜYÜ YAPMA

BÜYÜ YAPMA

BÜYÜ YAPMA

Büyü binlerce yıllık geçmişe sahip bir ilimdir. Birçok uygarlık ve coğrafyada yapılmış sayısız insan tarafından tecrübe edilmiştir. Büyü yapabilmek doğuştan getirilen yetenekler ve sonrasında uzun yıllar süren eğitimler ve çalışmalar ile mümkündür. Çok çeşitli büyüler mevcuttur, papaz büyüsü, kara büyü bunlar içinde en etkili ve yapması en zor olanlardır. Büyü yapmak için büyü yapılacak kişinin özel bilgileri, kullandığı bir eşya, vücudundan saç ve tırnak gibi bir parça, fotoğraf gibi şeyler gerekebilir. Bazı tılsımlar için, eşek dili, domuz yağı, yarasa kanı, deve sidiği, altın ya da bakır levhalar, safran gibi bitkiler gerekmektedir. Bunları bulmak ve doğru yerde doğru şekilde kullanmak uzmanlık ister. Diğer boyuttan gizli güçlerle iş birliği yapmak çok özel bir durumdur sadece seçilmiş kişiler ile iletişime geçerler ve yardım ederler. Onlarında bazı istek ve talepleri olacaktır bunlar kesinlikle yerine getirilmelidir. Büyü yapma doğru yapılmadığı takdir de çok kötü sonuçlar doğurabilir. Büyü yapma esnasında ayın evreleri, kullanılacak malzeme okunacak ya da yazılacak tılsımlar hatasız olmak zorundadır. Deneyimsiz ya da yeterli bilgisi olmayan kişilerin elinde çok tehlikeli bir silaha dönüşebilir. Siz siz olun etrafınız da karşılaştığınız tarifleri kendi başınıza yapmaya kalkışmayın. Büyü yapma hafife alınacak bir şey değildir. Bir eğlence aracı da değildir. Bunun için cezalandırılmanız size tarifsiz acılar yaşatabilir. Kurtulmanız da mümkün olmayabilir. Nasıl ki evde kalp ameliyatı yapmıyorsanız büyü de yapmayın. Her işin bir uzmanı vardır.

Büyü yapma için kesin kararınızı verdiğinizde sitemizdeki iletişim numaralarından Medyum Sadri ile yapacağınız görüşme sizi aydınlatacaktır. Konusunda uzman birçok kişiye ışık olmuş medyumunuz sizin de sorunlarınızdan kurtulmanıza, isteklerinize, niyetlerinize kavuşmada evvel Allah’ın izniyle yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA başlıklı makalemizde medyum hakkında, medyum ve medyumluk hakkında ve medyumlar hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Medyum sadi hazreti hızır kehf
Medyum sadi hazreti hızır kehf
KEHF Kuran-ı Kerim ‘in en acayip süresi dört ana bölüm ve aralardaki bağlantılardan oluşuyor. İnsanlığa geçmiş ve gelecek tüm devirleri...
MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA
MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA
MEDYUM VE MEDYUMLUK HAKKINDA Medyum ve medyumluk hakkında bilinmeyen veya yanlış bilinen bir çok konu vardır. Medyum denilen kişiler ölüler...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website