BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

Büyü insanın tüm bedenini ve ruhunu etkileyen , sağlığını bozan , kişiyi tamamen etkisi altına alan bir metafizik bir gerçektir. Doğruluğu metafizik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kuran-ı Kerim’de de büyü hakkında manevi sözler içeren ayet ve surelere yer verilmiştir. Kuran-ı Kerim’de şöyle buyurur :

‘Kendilerine zarar verecek , faydalı olmayacak şeyler öğreniyorlardı ‘

Bu yazıda size Ayet ve Hadislerde geçen büyü hakkında manevi sözler ile ilgili örnekler vermeye çalışacağız.

Büyü kuran ayetleri ve Peygamberimizin hadisleri okunarak ya da yazılarak yapılmışsa , o büyüyü bozmak caizdir. Peygamberimize yapılan büyü Felak ve Nas sureleri ile çözülebilmiştir. Bu da bşze gösteriyor ki büyü vardır ve gerçektir. Peygamber Efendimizi bile etki altına alabilecek etkili büyüler yapılabilmiştir.

Bazı büyü yapan insanlar , göz yanıltmaktan hileden başka bir şey ile uğraşmaz. Bununla ilgili Kuran-ı Kerim bizi bu hokkabazların şerrinden Allah’a sığınmaya yöneltmiş ve şöyle buyurmuştur:

‘Düğüme üfleyen hokkabazların şerrinden Allah’a sığınırım de’

Peygamber Efendimizin hadislerinden bazıları :

‘Kahinler bir şey değildirler’

‘Her kim bir Arafa gidip de ona bir şey sorarsa , kırk gecelik namazı kabul olmaz’

‘Kim bir kahine gidip , dediklerini doğrularsa ; şüphesiz ki Muhammed’e indirilmiş olanı inkar etmiş olur’

Bütün bu büyü hakkında manevi sözler işin ehli olmayan , kötülükten başka bir şey düşünmeyen , kendini büyücü zanneden inkarcıların yaptıklarına karşılık olarak yazılmış , söylenmiştir. Büyü gerçektir ve işin uzmanı kişiler tarafından , doğru insanların elinde iyiliğe , sağlık ve sıhhate vesile olur.

Büyü hakkında manevi sözler bize ışık tutmalı ; sağlık , sıhhat ve afiyet için İstanbul’daki Medyum Sadi gibi uzman ellerden yardım almak için sitedeki irtibat numaralarından arayarak sıkıntılarımızı def etmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan KURŞUN DÖKME başlıklı makalemizde kim kurşun döker, kurşun ve kurşun döken kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

SPIRITUAL SAYINGS ABOUT MAGIC

SPIRITUAL SAYINGS ABOUT MAGIC

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

BÜYÜ HAKKINDA MANEVİ SÖZLER

Magic affects the entire human body and soul, health boosts , where the person is completely under the influence is a metaphysical fact. Metaphysical accuracy has been proven by studies. Spiritual words that contain chapters and verses in the Qur’an about magic are given. In the Qur’an says :

The spell affecting the entire person, body and soul , health boosts , where the person is completely under the influence is a metaphysical fact. Metaphysical accuracy has been proven by studies. Spiritual words that contain chapters and verses in the Qur’an about magic are given.

In the Holy Qur’an says :

‘’Hurt them , they were learning things that will be useful ‘’

In this article you last in the verses and hadiths about the spell we will try to give some examples of spiritual words.

Magic, the verses of the Quran and the hadiths of Prophet Muhammad has been read or written , if it is permissible to break that spell. Magic has been debated with the Prophet FELAK and NAS times. Which tells us that there are spells, and it is a fact. Our master, the Prophet could be made effective spells that can compel even.

Make some magic , the people who wouldn’t bother with anything else the trick for perverting the course of eye. About this led us to seek refuge with Allah from the evil of this juggler in the Quran and said:

‘I seek refuge in Allah from the evil of node puffer juggler’

Some of the hadiths of our prophet Muhammad :

‘They are not something the priests’

‘Whoever asks him a question and go to a Purgatory , 40 per night prayer will not accept’

‘If you go to a priest who and what they say is true, surely will be denied what has been revealed to Muhammad.’

All this magic about spiritual words competent , non-evil, who wanted nothing more than to himself , who thinks the sorcerer’s written in response to the actions of the disbelievers , it has been said. Magic is real , and experts by the people, in the hands of the right people good , is conducive to health and welfare.

Keep us light magic words about spiritual health , like healthy and well in Istanbul for sadi to get help from a Psychic expert on the site of our burden we must be freed by calling the contact number.

 

Bir önceki yazımız olan The magic of White başlıklı makalemizde ak, ak büyü ve ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website