BÜYÜ BELİRTİLERİ

BÜYÜ BELİRTİLERİ

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Günümüzde büyü yapan , yaptıran veya yapılmış olan bir büyüyü bozdurmak için insanlar medyumları tercih etmektedir. Bir çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Büyü belirtileri gösteren kişiler Medyum Sadi ile yapılan bu büyülerden kurtulmaktadır.

Özellikle ayrılan çiftler arasında çok yaygın olarak görülen büyü yapma veya büyü belirtileri insanın iç huzurunu bozmaktadır.

Bir çok şekilde büyü belirtileri olabilir. Bunların üzerinde durmak gerekirse ;

 • Genelde kendisine büyü yapılmış olan kişilerde çok çabuk sinirlenme durumları gözükür , bazen bu sinir çabuk geçer ve kişide pişmanlık uyandırabilir.
 • Bütün işleri ters gider. Hiçbir işi yolunda gidemez.
 • Yaşadığından , yaptıklarından bir zevk almaz , iş yapmaya hali yoktur , elini kolunu kaldıramaz hale gelir
 • Evde depresyon ve bunalımlar geçirebilir
 • Kazanmış olduğu paradan hayır gelmez , bereketi olmaz
 • Hane içerisinde durduk yere tartışmalar kavgalar ortaya çıkar
 • Geçimsizlik , şiddetli geçimsizliğe dönüşebilir
 • Bütün gün güzelce konuşan çiftler yatak odalarına girdiklerinde kavgalar ve tartışmalar başlar , birlikte olamazlar , duygu olarak birbirlerini iterler
 • Rüyada sık sık kedi köpek gibi hayvanlar görmek , sıçrayarak korku içinde uyanmak , uykuların sürekli bölünmesi
 • Kabuslar görmek , havale , nöbet geçirmek , karabasan durumları ortaya çıkabilir
 • Aşırı yorgunluk , halsizlik , ense ve saç diplerinin ağrıması gibi etkiler görülebilir.

Bazı insanlar da ise büyü çok büyük etkiler bırakabilir. Bazı burçların Yengeç , Aslan , İkizler , Oğlak , Kova , Yay gibi burçlar büyülerden hassasiyetleri nedeniyle çabuk etkilenirler. Bazı kişiler de ise ileri derece etkilenebilir. Bu kişilerde aklı denge kaybetme durumlarına kadar büyü etkisini gösterebilir.

Büyü belirtileri nasıldır , büyü belirtileri nelerdir gibi sorularınız varsa Medyum Sadi size bu konuda yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nedir ? başlıklı makalemizde büyü çeşitleri, büyü hakkında ve büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website