AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

Ak büyü , Toplumun , insanların iyiliği için, iyi niyetle yapılan büyü çeşididir. Adı gibi temiz niyetlerle ve iyiliğe vesile olması dileğiyle yapılır. Eskiden hekimlik yapanlar uyguladıkları tedaviler , kullandıkları ilaçlar hasta üzerinde tesir etmezse ak büyüye başvururlarmış. Hastalıkları iyileştirmek için sıkça başvurulan bir yöntemmiş.

Ak büyü , hastalık ,yaralanma , ölüm gibi insani felaketler dışında deprem , yangın gibi doğal felaketler ve ayrıca evi barkı , malı mülkü , hayvanları ,çocukları koruma altına almak için de yapılabilmektedir.

Ak büyüsü , genellikle dinden ve dince kutsal sayılan şeylerden destek almaktadır. Büyü esnasında , sıkıntıda olan kişi üstüne yada korunmak istenen şey üstününe ayet ve hadisler okunur , dualar edilir.

En çok başvurulan ak büyüler , aşk büyüsü , sevdiğini kendine bağlama büyüsü , kısmet açma büyüsü ve kötülüklerden korunma amaçlı yapılan büyülerdir. Ak büyüler zararsızdır. Sadece bir konuda tartışmaya sebebiyet vermektedir , o da , kişiyi kendine bağlama büyüsüdür. Kişinin iradesine direk etki yapması , duygu ve düşüncelerini değiştirmesi açısından sakıncaları olduğunu düşünenler de vardır. Ancak kara büyü gibi kişinin ruhsal ve bedensel sağlığını bozacak bir sonuca yol açmaz ak büyüler. Bazen de kara büyü yapılan kişilerin iyileşmesi ya da korunması amacıyla da ak büyüye başvurulur.

Sıkıntıya düştüğünüzde , yardıma ihtiyacınız olduğunda , felaketlerden korunmak , malınızı mülkünüzü korumak istediğinizde mutlaka uzman bir kişiden destek almalısınız. Kendi imkanlarınızla yapmaya çalıştığınız iyi niyetli uygulamalar , ters etki yaparak size ve sevdiklerinize zarar verebilir. İstanbul ‘da ki ünlü medyum Medyum Sadi size sitede bulunan irtibat numaraları kadar yakın. Her türlü derdiniz sıkıntınız için aramaktan çekinmeyin.

Bir önceki yazımız olan KAŞIK BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde kaşık büyüleri, kaşık büyüsü ve kaşık büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Similar Posts
Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Elde etmek istediğimiz kişiyi veya sevdiğimiz kişiyi, kendimize aşık edip sevdirebilmek için en etkili çözüm olarak bilinen Aşık etme büyüsünden...
Bol Kazanç Büyüsü
Bol Kazanç Büyüsü
İnsanlar, bazen maddi anlamda bir bunalıma düşerler. Yetmezmiş gibi bu bunalımdan çıkmaları için giriştikleri her yol olumsuz bir şekilde sonuçlanmakta...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

The magic of White

The magic of White

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

The magic of White , the community , a type of magic made in good faith for the good of the people. Looking forward to the occasion and clean with good intentions, such as the name is done. The treatments that apply to those who formerly practiced medicine , The drug affects the patient unless they would resort to magic on White. A commonly used method to cure diseases.

The magic of White , disease ,injury , and death outside of human disasters such as earthquakes , natural disasters such as fires and also homeless , property , animals ,to safeguard your children can be done.

The magic of White, one of the things that usually are considered religious and spiritual support. During the spell , the thing which people who are in trouble or need to be protected on the verses and hadiths superior read the prayers.

Most of the referenced white spells , love spells , binding love spell yourself , open fortune and protection from evil spell for the purpose of made magic. The White spell is harmless. Only gives rise to a debate about , and that person is yourself, a binding spell. The person will have a direct effect on , has drawbacks in that there are those who think in terms of changing thoughts and feelings. However, black magic, such as a person’s mental and physical health does not lead to a conclusion that White will ruin your spells. Sometimes black magic healing spell or performed for the purpose of protection of those who are subject to the White.

You are in distress , when you need help , avoid disaster , and if you want to protect your possessions, you should get support from an expert necessarily. In good faith that you are trying to do on your own applications and can harm you and your loved ones will have the opposite effect. Sadi Psychic famous psychic in Istanbul, a close up of the contact numbers in your site.. Don’t hesitate to call for any problems .

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website