Yazılar
Home / Büyü / AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ

AK BÜYÜ
AK BÜYÜ

Ak büyü , Toplumun , insanların iyiliği için, iyi niyetle yapılan büyü çeşididir. Adı gibi temiz niyetlerle ve iyiliğe vesile olması dileğiyle yapılır. Eskiden hekimlik yapanlar uyguladıkları tedaviler , kullandıkları ilaçlar hasta üzerinde tesir etmezse ak büyüye başvururlarmış. Hastalıkları iyileştirmek için sıkça başvurulan bir yöntemmiş.

Ak büyü , hastalık ,yaralanma , ölüm gibi insani felaketler dışında deprem , yangın gibi doğal felaketler ve ayrıca evi barkı , malı mülkü , hayvanları ,çocukları koruma altına almak için de yapılabilmektedir.

Ak büyüsü , genellikle dinden ve dince kutsal sayılan şeylerden destek almaktadır. Büyü esnasında , sıkıntıda olan kişi üstüne yada korunmak istenen şey üstününe ayet ve hadisler okunur , dualar edilir.

En çok başvurulan ak büyüler , aşk büyüsü , sevdiğini kendine bağlama büyüsü , kısmet açma büyüsü ve kötülüklerden korunma amaçlı yapılan büyülerdir. Ak büyüler zararsızdır. Sadece bir konuda tartışmaya sebebiyet vermektedir , o da , kişiyi kendine bağlama büyüsüdür. Kişinin iradesine direk etki yapması , duygu ve düşüncelerini değiştirmesi açısından sakıncaları olduğunu düşünenler de vardır. Ancak kara büyü gibi kişinin ruhsal ve bedensel sağlığını bozacak bir sonuca yol açmaz ak büyüler. Bazen de kara büyü yapılan kişilerin iyileşmesi ya da korunması amacıyla da ak büyüye başvurulur.

Sıkıntıya düştüğünüzde , yardıma ihtiyacınız olduğunda , felaketlerden korunmak , malınızı mülkünüzü korumak istediğinizde mutlaka uzman bir kişiden destek almalısınız. Kendi imkanlarınızla yapmaya çalıştığınız iyi niyetli uygulamalar , ters etki yaparak size ve sevdiklerinize zarar verebilir. İstanbul ‘da ki ünlü medyum Medyum Sadi size sitede bulunan irtibat numaraları kadar yakın. Her türlü derdiniz sıkıntınız için aramaktan çekinmeyin.

Bir önceki yazımız olan KAŞIK BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde kaşık büyüleri, kaşık büyüsü ve kaşık büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Dikkatinizi Çekebilir

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Bazen sevdalanmak, tek başına çözüm olmaz. Evlilik yolunda kişilerin önlerine çıkan bir sürü engel vardır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir